LatviešuРусскийEnglish

Ķermeņa masāžas un rituāli

Klasiskās ķermeņa masāžas atpūtai un veselībai


Klasiskā SPA masāža

60 min. / 50,- EUR

90 min. / 64,- EUR

Pilna ķermeņa masāža, tās laikā tiek uzlabota asinsrite un ādas tvirtums, likvidēts muskuļu sasprindzinājums, radīts emocionāls komforts, relaksējoša un spēkus atjaunojoša iedarbība.


Klasiskā galvas masāža

30 min. / 25,- EUR

Novērš nogurumu un spriedzi, uzlabo vispārējo fizisko un emocionālo stāvokli. Veicina asinsriti, apgādā galvas ādu ar barības vielām, uzlabo matu augšanu.


Kakla un plecu zonas masāža

20 min. / 20,- EUR

Kakla un plecu zonā “uzkrājas” ikdienas stresi un spriedze. Masāža palīdzēs mazināt stīvumu, atbrīvot savilkto kakla un plecu zonu, ļaujot asinīm brīvi riņķot, piegādajot barības vielas un skābekli arī galvai. Rezultātā Jums samazināsies galvas sāpes, nogurums un emocionālā spriedze. Tā vietā radīsies mundrums, viegluma sajūta un brīvs domu lidojums.


Muguras masāža

30 min. / 29,- EUR

Uz klasiku balstīta muguras masāža, ar kuras palīdzību tiek atslābināti saspringtie muskuļi, likvidēti sāpju mezgli, uzlabota asins cirkulācija, iegūta viegluma un vingruma sajūta.


Muguras pīlings un masāža

40 min. / 35,- EUR

Masāžas laikā tiek attīrīta muguras āda, uzlabota mikrocirkulācija ādā, likvidēts muskuļu sasprindzinājums, radīts emocionāls komforts, tīrības un viegluma sajūta.


Problēmzonas masāža

no 29,- EUR


Roku vai kāju masāža

no 22,- EUR


Kāju pēdu masāža

30 min. / 30,- EUR

Aromātiska vanniņa kājām, pēdu masāža, noņems dienas nogurumu, caur pēdas refleksorajiem punktiem aktivizēs katru ķermeņa šūnu. Solis kļūs vieglāks un prāts tīrāks.Ķermeņa masāžas un rituāli labsajūtai un pilnīgai relaksācijai


Šokolādes masāža

Pilna ķermeņa šokolādes masāža

60 min. / 50,- EUR

Juteklisks piedzīvojums un patiesa gremdēšanās fiziskā un garīgā labsajūtā, kas stimulē dažādas maņas, uzveicot stresu, sliktu garastāvokli un vienlaikus veic sausas, tonusu zaudējušas, nepietiekami barotas ādas ārstēšanu.

Šai speciālajai masāžai izmanto Choccolate – īpašu, izfiltrētu, koncentrētu kakao un kakao sviesta maisījumu. Pateicoties savai koncentrētajai un kvalitatīvajai formulai, tīrvielas šokolāde ir īpaši iedarbīga pielietošanā. Šokolāde ir paredzēta ikvienam, kurš vēlas sevišķi patīkamu, multisensorisku, spriedzi mazinošu, endrofīnisku masāžu, kura palīdzēs būt labā garastāvoklī.

Procedūras laikā ķermenis tiek noklāts ar siltas šokolādes maisījumu. Šokolādes masāža tiek veikta ar vieglām, slīdošām, ritmiskām kustībām, atbrīvojot organismu no uzkrātās spriedzes, uzlabojot asinscirkulāciju.

Pateicoties vairāk nekā 800 molekulām, šokolāde: tonizē ķermeni; remineralizē enzimātisko vielmaiņu, pateicoties tās sastāvā esošajiem oligoelementiem; iedarbojas uz nervu sistēmu kā līdzeklis pret depresiju un nemieru, pateicoties tās sastāvā esošajam kofeīnam, polifenoliem, teobromīnam un tanīnam; stimulē eiforiju, pateicoties sastāvā esošajam feniletilamīnam; remineralizē un nostiprina epidermu, pateicoties sastāvā esošajam kalcijam, kālijam un magnijam; atdzīvina, izlīdzina, mitrina un baro ādu.


Gaisīgu sapņu gultā

60 min. / 50,- EUR

90 min. / 65,- EUR

Grimstot siltu dvieļu mākoņos, relaksējoša aromāta un siltas eļļas ieskauti, vienīgais par ko domāsiet, lai tas nekad nebeidzas. Ar šo masāžu vēlamies ļaut Jums atpūsties, paņemt mirkli miera, atstājot steigu un spriedzi aiz durvīm.


Smaržu vēdeklis

60 min. / 50,- EUR ; 90 min. / 65,- EUR

Aromrituāls, attīrīšana un pilna ķermeņa masāža ar ēterisko eļļu maisījumu.


Paradīzes putnu lidojums

60 min. / 45,- EUR

Uz indiešu Čampi galvas masāžas tehniku balstīta masāža.


Mer & Sens

Karsto akmeņu masāža (Thalgo kosmētika)

ar pīlingu - 60 min. / 50,- EUR

bez pīlinga - 45 min. / 40,- EUR

Dziļas relaksācijas masāža ķermenim ar nomierinošu un sildošu efektu. Kustību ritms, akmeņu spēks un enerģija labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu, novērš muskuļu spriedzi, attīra poras un harmonizē iekšējo stāvokli un izjūtas.

Uzdāvini svētku sajūtu caur šo dvēseles un ķermeņa harmoniju!


Indoceane rituāls (Thalgo kosmētika)

ar pīlingu - 90 min. / 75,- EUR

bez pīlinga - 75 min. / 65,- EUR

Masāža, ko senos laikos uzskatīja par fizisko terapiju, mūsdienās tiek izmantota kā gara un miesas relaksācijas veids. Šīs masāžas tradīcijas ir aizgūtas no Austrumu kultūras.Ķermeņa masāžas un rituāli skaistumam un tvirtumam


High Precision Body Shaping Treatment (Thalgo kosmētika)

Anti-celulīta masāža ar pīlingu - 60 min. / 85,- EUR

Anti-celulīta masāža bez pīlinga - 45 min. / 50,- EUR

Контакты

Адрес: Ул. Марияс 8, Рига
Телефон: + 371 67 283 122
Мобильный: + 371 277 02 277
Карта

Время работы

Понедельник - Пятница 
9.00-21.00
Суббота
10.00-19.00
Воскресенье
Выходной

Социальные сети

Партнеры